MENU

Bahagian Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Napsiah Bte Abd Latip Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414742 napsiah@mdtampin.gov.my
Noor Aziah Binti Hj. Mohd Darus Pembantu Akauntan W17 06-4414364 aziah@mdtampin.gov.my
Nor Maziah Bte Zakaria Pembantu Akauntan W17 06-4414364 maziah@mdtampin.gov.my
Roslinda Binti Abdul Karim Pembantu Tadbir N17 06-4414364 roslinda@mdtampin.gov.my
Shahidatulniza Bte Sharin Pembantu Tadbir N17 06-4411607 shahidatulniza@mdtampin.gov.my
Zulhilmi Bin Marzuki Akauntan W41 06-4414241 zulhilmi@mdtampin.gov.my
Bahagian Kejuruteraan Dan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Faizal Bin Baba Penolong Jurutera JA29 06-4414881 mohd_faizal@mdtampin.gov.my
Halid Bin Hj Mahfidz Pelukis Pelan JA22 06-4414881 halid@mdtampin.gov.my
Mohd Azuddin Bin Mat Jidin Pelukis Pelan JA22 (KUP) 06-4414881 azuddin@mdtampin.gov.my
Hasnah Bte Hj Mahfidz Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414543 hasnah@mdtampin.gov.my