MENU

Bahagian Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Fazilah Bte Adam Pembantu Tadbir N22 (KUP) 07-9481920 fazilah@mdtampin.gov.my
Napsiah Bte Abd Latip Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414742 napsiah@mdtampin.gov.my
Noor Aziah Binti Hj. Mohd Darus Pembantu Akauntan W17 06-4414364 aziah@mdtampin.gov.my
Nor Maziah Bte Zakaria Pembantu Akauntan W17 06-4414364 maziah@mdtampin.gov.my
Roslinda Binti Abdul Karim Pembantu Tadbir N17 06-4414364 roslinda@mdtampin.gov.my
Shahidatulniza Bte Sharin Pembantu Tadbir N17 06-4411607 shahidatulniza@mdtampin.gov.my
Bahagian Kejuruteraan Dan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Kamarul Azudin Bin Baharuddin Penolong Jurutera J29 06-4414543 kamarul@mdtampin.gov.my
Mohd Adib Bin Abdullah Penolong Jurutera J29 adib@mdtampin.gov.my
Izzarul Azhar Bin Ibrahim Penolong Jurutera JA29 06-4414543 izzarul@mdtampin.gov.my
Mohd Shariff Bin Ibrahim Penolong Jurutera JA29 06-4414881 shariff@mdtampin.gov.my