MENU

Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Fathiah Nadiah Binti Abdul Maulut Pembantu Tadbir N19 06-4414240 fathiah@mdtampin.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Noor Saadah Bte Karim Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414881 saadah@mdtampin.gov.my
Emillia Bte Maarof Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4415355 emillia@mdtampin.gov.my
Nur Shafiza bte Zulkefley Pem. Akauntan W19 07-9482191 shafiza@mdtampin.gov.my
Zilawati Binti Hj Hamzah Pembantu Tadbir N19 06-4414802 zilawati@mdtampin.gov.my
Norlina Binti Baedot Pembantu Operasi N11 06-4414161 norlina@mdtampin.gov.my
Zulhilmi Bin Marzuki Akauntan WA44 06-4414241 zulhilmi@mdtampin.gov.my
Nor Fazilah Bte Adam Pembantu Tadbir N22 (KUP) 07-9481920 fazilah@mdtampin.gov.my
Mohd Azrul Fuad Bin Adnan Pen Akauntan W29 06-4414161 azrulfuad@mdtampin.gov.my
Syamsul Helmi Bin Arifin Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414541 helmi@mdtampin.gov.my