MENU

Pejabat Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
Suhaiza Binti Sharudin Yang DiPertua Majlis Daerah Tampin 06-4413343 06-4413001 suhaiza@ns.gov.my
Mohd Hafiz Bin Mohd Yusof Setiausaha 06-4414882 06-4413001 mohdhafiz@ns.gov.my
Noridah Bte Hj Nawi Setiausaha Pejabat N30 06-4414163 noridah@mdtampin.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Photo Name Designation Tel Fax Email
Tengku Fazdy Bin Ku Mohd Fozi Pembantu Tadbir N19 06-4413926 fazdy@mdtampin.gov.my
Norrefarizan Bte Mohamad Johan Pembantu Tadbir N26 06-4413926 norrefarizan@mdtampin.gov.my
Emillia Bte Maarof Pembantu Tadbir N22(KUP) 06-4415355 emillia@mdtampin.gov.my
Nurain binti Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 06-4413926 nurain@mdtampin.gov.my
Nor Nadirah Binti Mohd Nor Pembantu Tadbir N19 06-4413297 nadirah@mdtampin.gov.my
Nur Mahirah binti Mazlan Pembantu Awam H11 06-4411601
Mohd Faizul bin Ismail Pembantu Operasi N11 06-4411629