MENU

Bahagian Pentadbiran
Photo Name Designation Tel Fax Email
Norrefarizan Bte Mohamad Johan Pembantu Tadbir N26 06-4413926 norrefarizan@mdtampin.gov.my
Emillia Bte Maarof Pembantu Tadbir N22(KUP) 06-4415355 emillia@mdtampin.gov.my
Nurain binti Abd Rahman Pembantu Tadbir N19 06-4413926 nurain@mdtampin.gov.my
Bahagian Kewangan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Ashliza Bte Abd Manap Pembantu Tadbir N22(KUP) 06-4414458 ashliza@mdtampin.gov.my
Zulhilmi Bin Marzuki Akauntan W44 06-4414241 zulhilmi@mdtampin.gov.my
Nor Fazilah Bte Adam Pembantu Tadbir N22 (KUP) 07-9481920 fazilah@mdtampin.gov.my
Napsiah Bte Abd Latip Pembantu Tadbir N22 (KUP) 06-4414742 napsiah@mdtampin.gov.my
Nur Shafiza bte Zulkefley Pem. Akauntan W19 07-9482191 shafiza@mdtampin.gov.my
Noor Aziah Binti Hj. Mohd Darus Pembantu Akauntan W19 06-4414364 aziah@mdtampin.gov.my
Zilawati Binti Hj Hamzah Pembantu Tadbir N19 06-4414802 zilawati@mdtampin.gov.my